Meble Kuchenne Na Wymiar Szczecin - Ina Studio
 

Kuchnie pod zabudowę

Meble kuchenne na wymiar Szczecin


Z nami stworzysz swoją wymarzoną kuchnię od A do Z. Od projektu po montaż. Dysponujemy własnym zakładem stolarskim. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami i stolarzami. Tworzymy piękne i funkcjonalne kuchnie na wymiar w Szczecinie i okolicach.

Zadzwoń! Pomożemy i doradzimy

Oferujemy kompleksową usługę aranżacji wnętrz. Od projektu po wykonanie i montaż. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Funkcjonalne wnętrza

Unikalne kuchnie na wymiar Szczecin


Gwarantujemy indywidualne podejście i doskonałą jakość. Niezależnie od wielkości zamówienia, oferujemy profesjonalne podejście i wsparcie na każdym etapie projektu. Mierzymy, projektujemy wnętrza i doradzamy. Dzięki nam możesz spełnić swoje marzenia o idealnej kuchni i idealnej łazience, a także umeblować biuro lub hotel.

100+

zrealizowanych projektów

Nasi planiści pracują w Twoim imieniu. Wspólnie tworzymy unikalne przestrzenie.

500+

zbudowanych mebli

Od ponad 10 lat dbamy o najwyższą jakość naszych mebli na wymiar.

Meble kuchenne na wymiar Szczecin

Wybór odpowiednich mebli kuchennych jest istotnym elementem projektu naszego domu lub mieszkania. Dobrze przygotowana kuchnia na wymiar będzie nam służyć przez długie lata. Mówi się, że kuchnia jest sercem domu, spędza się w niej naprawdę wiele czasu w ciągu dnia, dlatego bardzo ważne jest aby była ona stylowa i funkcjonalna. Aby tak było najlepszym rozwiązaniem są projekty Ina Studio kuchnie na wymiar Szczecin. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na pełną personalizację kuchni - od wyboru materiałów po rozmieszczenie i rozmiary poszczególnych elementów zabudowy kuchennej. Ten element przypadnie do gustu szczególnie posiadaczom niestandardowych kuchni, niezależnie czy są małe, czy przestronne lub występują w nich skosy. Zaplanuj i wykorzystaj każdy centymetr swojej kuchni.

Meble kuchenne na wymiar Szczecin to gwarancja nowoczesnych, stylowych i funkcjonalnych rozwiązań. W Ina Studio masz dużą swobodę przy wyborze wykorzystywanych materiałów, kolorów i układu mebli. Meble wychodzące z naszej stolarni zachwycają jakością. Mimo niesprzyjający warunków w kuchni takich jak temperatura, tłuszcz czy para przez długi czas zachowują one idealną formę. Zadzwoń. Przeprowadzimy cały proces realizacji od pomiarów i wstępnego projektu do montażu Twojej nowej kuchni na wymiar.

Jeśli nie masz pomysłu na aranżację kuchni na wymiar w Szczecinie i okolicach nasz architekt wnętrz chętnie Ci pomoże. Po wstępnym spotkaniu, na którym pozna Twoje oczekiwania, ulubiony styl, budżet oraz zbierze wymiary zostaną przygotowane 2-3 propozycje aranżacji. Po omówieniu propozycji wspólnie wybierzemy tę najlepszą. Po finalnym ustaleniu artystycznej części projektu przygotujemy ostateczne wersje wizualizacji. Przed realizacją projektu spotykamy się w celu wytłumaczenia wszystkich rysunków technicznych i omówienia detali.
 
Tel. 883 997 880