Oferta - Meble Na Wymiar Stargard, Szczecin - Ina Studio
 

Meble na zamówienie

Meble na wymiar Stargard, Szczecin


Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania wnętrz. Od pomiarów po wykonanie i montaż. Prowadzimy własną stolarnię oraz posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów. Z nami spełnisz marzenia o pięknych i funkcjonalnych meblach na wymiar.

Zadzwoń! Pomożemy i doradzimy

Oferujemy kompleksową usługę aranżacji wnętrz. Od projektu po wykonanie i montaż. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Funkcjonalne wnętrza

Unikalne aranżacje


Gwarantujemy indywidualne podejście i doskonałą jakość. Niezależnie od wielkości zamówienia, oferujemy profesjonalne podejście i wsparcie na każdym etapie projektu. Mierzymy, projektujemy wnętrza i doradzamy. Dzięki nam możesz spełnić swoje marzenia o idealnej kuchni i idealnej łazience, a także umeblować biuro lub hotel.

100+

zrealizowanych projektów

Nasi planiści pracują w Twoim imieniu. Wspólnie tworzymy unikalne przestrzenie.

500+

zbudowanych mebli

Od ponad 10 lat dbamy o najwyższą jakość naszych mebli na wymiar.

Meble na wymiar Stargard, Szczecin

Wybór właściwych mebli jest bardzo istotny, ponieważ będą one nam służyć długi czas w specyficznych warunkach. Niektórzy twierdzą, że kuchnia to serce domu, w ciągu dnia dużo czasu się w niej przebywa, dlatego istotne jest aby była ona stylowa i funkcjonalna. Najlepszym wyjściem okazują się meble wymiar Stargard, Szczecin. Rozwiązanie to umożliwia pełne dostosowanie przestrzeni do swoich potrzeb. Zależnie od pomieszczenia, ulubionych materiałów po rozmiary i rozmieszczenie danych elementów umeblowania.

Jako doświadczony producent mebli na wymiar dysponujemy własną stolarnią i kadrą wykwalifikowanych pracowników. Wykonujemy szafy na wymiar, zabudowy na wymiar, meble łazienkowe i kuchenne. Nasze meble na wymiar Stargard, Szczecin zapewniają wykorzystanie najnowszych rozwiązań, niebanalnego stylu i pełnej funkcjonalności. Z nami otrzymujesz dowolność aranżacji.

Produkowane przez nas meble na wymiar charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wysoką odpornością. Niestraszne im są trudne warunki jak wilgoć panująca w łazience. Zachowują swoje pierwotne właściwości przez bardzo długi czas. Nasze zabudowy i szafy na wymiar będą funkcjonalnym i pięknym elementem korytarza lub sypialni przez wiele lat. Z nami nie musisz się o nic martwić, zrealizujemy zlecenie od A do Z. Dokonamy pomiarów, sporządzimy wstępny projekt, wyprodukujemy i zamontujemy Twoją wymarzoną przestrzeń.

Zadzwoń. Nasz projektant wnętrz pomoże w przygotowaniu wymarzonych mebli wymiar na terenie Stargardu, Szczecina i okolic.. Na pierwszym spotkaniu poznamy Twój ulubiony styl, oczekiwania oraz jakie środki finansowe chcesz przeznaczyć na projekt. Po zebraniu wymiarów zostaną przygotowane propozycje wystroju wnętrza. Po omówieniu naszych propozycji wybierzesz tą, która najbardziej Ci się podoba, a my zabierzemy się do pracy. Pełne zadowolenie i piękne wnętrze Twojego domu jest dla nas najważniejsze.

 
Tel. 883 997 880