Meble Kuchenne Na Wymiar Szczecin - Ina Studio
 

Unikalne meble kuchenne

Kuchnie na wymiar


Realizujemy projekty kuchni na wymiar od A do Z. Pomiary, wizualizacje, wykonanie, montaż. Meble wykonujemy we własnym zakładzie stolarskim. Projektujemy praktyczne i unikalne kuchnie na wymiar. Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.

 

Teraz dostępne

na raty

Zadzwoń! Pomożemy i doradzimy

Oferujemy kompleksową usługę aranżacji wnętrz. Od projektu po wykonanie i montaż. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Projekt, wykonanie, montaż

Kuchnie na wymiar od A do Z


Oferujemy indywidualne podejście i doskonałą jakość mebli kuchennych na wymiar. Niezależnie od wielkości zamówienia gwarantujemy profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie projektu. Mierzymy, projektujemy wnętrza i doradzamy. Dzięki nam możesz spełnić swoje marzenia o idealnej kuchni i idealnej łazience, a także umeblować biuro lub hotel.

100+

zrealizowanych projektów

Nasi planiści pracują w Twoim imieniu. Wspólnie tworzymy unikalne przestrzenie.

500+

zbudowanych mebli

Od ponad 10 lat dbamy o najwyższą jakość naszych mebli na wymiar.

Kuchnie na wymiar - Meble kuchenne

Dopasowanie domowej przestrzeni do naszych potrzeb i upodobań jest ważnym elementem tworzenia więzi z naszym miejscem zamieszkania. Istotną rolę pełni w tym procesie kuchnia, nazywana też często sercem domu. Dobrze zaprojektowana kuchnia na wymiar może stać się centrum rodzinnego życia. Funkcjonale i estetyczne przestrzenie spajają i rozwijają relacje międzyludzkie. Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, ale też rozmów i wspólnego spędzania czasu.

Nasi projektanci pomogą w przygotowaniu wymarzonej kuchni na wymiar. Umów się na spotkanie, na którym poznamy Twoje oczekiwania, ulubiony styl, budżet oraz określimy wymiary mebli. Następnie przygotujemy propozycję aranżacji. Po jej omówieniu wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania i wprowadzimy zmiany. Przed realizacją projektu kuchni na wymiar omówimy również wszystkie rysunki techniczne i detale.

Meble kuchenne na wymiar Ina Studio to gwarancja funkcjonalnych, nowoczesnych i stylowych rozwiązań. W naszym biurze projektowym masz swobodę przy wyborze kolorów, układów i materiałów, które wykorzystamy przy tworzeniu twojej wymarzonej kuchni na wymiar. Meble przygotowane w naszej stolarni zachwycają jakością oraz zachowują one doskonałą formę przez długi czas.

Z nami stworzysz swoją wymarzoną kuchnię na wymiar. Od A do Z. Projektujemy piękne meble kuchenne na wymiar Szczecin oraz Stargard. Sprawdź naszą ofertę. Ina Studio.

 
Tel. 883 997 880