Projektowanie Wnętrz - Meble Na Wymiar Stargard - Ina Studio
parallax background
 

Projektowanie wnętrz Stargard, Szczecin


Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie na podstawie projektowanej powierzchni oraz na bazie rzutów inwestycji. Końcowa cena oraz termin realizacji zależą od zakresu usług i złożoności projektu. Poniżej opis etapów z jakich składa się proces projektowania wnętrza.


Zadzwoń! Pomożemy i doradzimy

Oferujemy kompleksową usługę aranżacji wnętrz. Od projektu po wykonanie i montaż. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Jakie są Państwa potrzeby i oczekiwania?

Na naszym pierwszym spotkaniu, chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania dotyczące inwestycji zarówno pod kątem estetyki, budżetu jak i funkcjonalnych rozwiązań. Porozmawiamy o preferencjach odnośnie kolorystki, materiałów i stylu. O tym, na co zwracają Państwo szczególną uwagę w otoczeniu, co pozwala, że czujemy się komfortowo w danym wnętrzu. Chcemy lepiej poznać Państwa potrzeby, aby przygotować doskonały projekt spełniający wszystkie Państwa oczekiwania.

Inwentaryzacja i układ funkcjonalny

Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie inwentaryzacji. Czyli pozyskanie wymiarów wnętrza, które będą podstawą realizacji projektu. Posiadając wymiary i znając Państwa potrzeby, architekt wnętrz Stargard przygotuje 2-3 propozycje układu funkcjonalnego, które następnie omówimy i wybierzemy opcję, która jest najlepsza. Jeżeli inwentaryzacja nie jest możliwa na początkowym etapie (obiekt jest w trakcie budowy), możemy zrobić projekt na podstawie dostępnych rzutów. Dokładne pomiary wykonamy przed zrobieniem dokumentacji technicznej.

Wizualizacje i projekt koncepcyjny

Na bazie wszystkich zebranych informacji stworzymy dwie wersje projekt wnętrz. Ich celem jest zobrazowanie omówionej przez nas wizji i dyskusja dotycząca wprowadzenia zmian w projekcie. Po finalnym ustaleniu artystycznej części projektu przygotujemy dla Państwa ostateczne wersje wizualizacji.

Pomoc w trakcie realizacji

W razie potrzeby w celu wyjaśnienia wykonawcom wszystkich rysunków spotykamy się z nimi przed rozpoczęciem realizacji projektu. Świadczymy również usługi nadzoru autorskiego, które obejmują cotygodniowe przyjazdy na inwestycję w celu weryfikacji czy Nasz projekt jest realizowany zgodnie z planem.

Dokumentacja techniczna

Jest to komplet dokumentów będący pomostem między naszą wizją a jej urzeczywistnieniem przez ekipy budowlane, instalatorów, elektryków czy stolarzy. Pełna dokumentacja techniczna, zawiera wszystkie rysunki potrzebne wykonawcom na budowie.

  • Uwzględnienie zmian instalacji elektrycznej oraz dostosowanie do funkcji – rozmieszczenie gniazd, wyłączników, punktów świetlnych
  • Uwzględnienie zmian instalacji wodno-kanalizacyjnej – dostosowanie do zaaranżowanej łazienki, kuchni wg wybranych sprzętów
  • Plastyka ścian, posadzki, strefy przypodłogowej, sufitowej - kolorystyka, faktury, materiały, układ płytek
  • Wyliczenie zapotrzebowania na płytki oraz panele
  • Umeblowanie – meble gotowe i projektowanie mebli na specjalne zamówienie

Ina Studio to ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu unikalnych i funkcjonalnych wnętrz.

 
Tel. 883 997 880