parallax background
 

Projektowanie wnętrz Stargard


Jesteśmy ekspertami w dziedzinie projektowania wnętrz Stargard dla klientów indywidualnych i biznesowych. Każdy projekt otrzymuje spersonalizowaną wycenę, a koszt i termin realizacji zależą od zakresu usług i złożoności projektu. Poniżej przedstawiamy etapy procesu projektowania wnętrza Stargard.


Zadzwoń! Pomożemy i doradzimy

Oferujemy kompleksową usługę aranżacji wnętrz. Od projektu po wykonanie i montaż. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Określenie potrzeb i oczekiwań

W trakcie naszego pierwszego spotkania skupimy się na zrozumieniu Państwa oczekiwań odnośnie inwestycji, biorąc pod uwagę estetykę, budżet oraz funkcjonalność. Omówimy preferencje dotyczące kolorów, materiałów i stylu, kładąc szczególny nacisk na elementy zapewniające komfort. Naszym głównym celem jest zrozumienie Państwa potrzeb, abyśmy mogli stworzyć idealny projekt projektowania wnętrz Stargard.

Inwentaryzacja i układ funkcjonalny

Kolejnym kluczowym etapem jest inwentaryzacja - precyzyjne pomiarowanie wnętrza podczas procesu projektowania wnętrz Stargard. Na tym fundamencie przygotujemy 2-3 odważne propozycje układu funkcjonalnego, dostosowane do Państwa potrzeb. W przypadku trudności w wykonaniu inwentaryzacji na początku, np. przy obiekcie w trakcie budowy, projekt oparty będzie na dostępnych rzutach, a precyzyjne pomiary wykonamy przed opracowaniem dokumentacji technicznej.

Wizualizacje i projekt koncepcyjny

Na podstawie zgromadzonych informacji stworzymy dwie wersje projektu wnętrz Stargard. Ich celem będzie wizualne ukazanie wcześniej omówionej wizji, a następnie przeprowadzenie dyskusji w sprawie ewentualnych modyfikacji. Po uzgodnieniu ostatecznych elementów artystycznych projektu, przygotujemy dla Państwa finalne wizualizacje.

Pomoc w trakcie realizacji

W razie konieczności spotykamy się z wykonawcami przed rozpoczęciem projektu, omawiając szczegóły zawarte na rysunkach. Zapewniamy również nadzór autorski, obejmujący cotygodniowe wizyty na terenie inwestycji, celem sprawdzenia zgodności realizacji z ustalonym planem.

Dokumentacja techniczna

Jest to komplet dokumentów będący pomostem między naszą wizją a jej urzeczywistnieniem przez ekipy budowlane, instalatorów, elektryków czy stolarzy. Pełna dokumentacja techniczna, zawiera wszystkie rysunki potrzebne wykonawcom na budowie.

  • Uwzględnienie zmian instalacji elektrycznej oraz dostosowanie do funkcji – rozmieszczenie gniazd, wyłączników, punktów świetlnych
  • Uwzględnienie zmian instalacji wodno-kanalizacyjnej – dostosowanie do zaaranżowanej łazienki, kuchni według wybranych sprzętów
  • Plastyka ścian, posadzki, strefy przypodłogowej, sufitowej - kolorystyka, faktury, materiały, układ płytek
  • Wyliczenie zapotrzebowania na płytki oraz panele
  • Umeblowanie – meble gotowe i projektowanie mebli na specjalne zamówienie

Ina Studio to ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu unikalnych i funkcjonalnych wnętrz.