Meble na zamówienie

Meble na wymiar


Specjalizujemy się w meblach na wymiar - od pomiarów po montaż. Dzięki własnej stolarni i doświadczonemu zespołowi oferujemy funkcjonalne meble na zamówienie, spełniające Twoje marzenia o idealnym wnętrzu.

Zadzwoń! Pomożemy i doradzimy

Oferujemy kompleksową usługę aranżacji wnętrz. Od projektu po wykonanie i montaż. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Funkcjonalne wnętrza

Unikalne aranżacje


Gwarantujemy indywidualne podejście i doskonałą jakość. Niezależnie od wielkości zamówienia, oferujemy profesjonalne podejście i wsparcie na każdym etapie projektu. Mierzymy, projektujemy wnętrza i doradzamy. Dzięki nam możesz spełnić swoje marzenia o idealnej kuchni i idealnej łazience, a także umeblować biuro lub hotel.

100+

zrealizowanych projektów

Nasi planiści pracują w Twoim imieniu. Wspólnie tworzymy unikalne przestrzenie.

500+

zbudowanych mebli

Od ponad 10 lat dbamy o najwyższą jakość naszych mebli na wymiar.

Meble na wymiar

Wybór odpowiednich mebli to kluczowy krok, gdyż stają się one trwałym elementem każdego wnętrza. Kuchnia, nazywana sercem domu, zasługuje na szczególną uwagę i funkcjonalność. Dlatego warto rozważyć opcję mebli kuchennych na wymiar. To rozwiązanie pozwala na pełne dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem rozmiarów, jak i materiałów.

Jako doświadczony producent spersonalizowanych mebli na wymiar z własną stolarnią, oferujemy wyjątkowe elementy do kuchni oraz zabudowy i szafy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze rozwiązania wyróżniają się unikalnym stylem, kompleksową funkcjonalnością oraz elastycznością aranżacyjną.

Meble na wymiar INA Studio cechuje najwyższa precyzja i trwałość, utrzymując swoje właściwości przez długi czas. Niezależnie od warunków, nasze zabudowy i szafy na zamówienie staną się funkcjonalnym i estetycznym elementem wnętrza. Zaufaj nam - od pomiarów po montaż zrealizujemy Twoje marzenia.

Skontaktuj się z nami już teraz. Nasz projektant wnętrz pomoże Ci stworzyć idealne meble na wymiar. Podczas pierwszego spotkania omówimy Twój styl, oczekiwania i budżet. Po zebraniu danych przedstawimy propozycje aranżacji. Wybierzesz to, co Cię najbardziej przyciąga, a my zajmiemy się resztą. Naszym celem jest pełne zadowolenie i uwydatnienie piękna Twojego wnętrza.